Horský hotel Bartoška Turčianske Teplice
recepcia@bartoska.sk
+421 905 257 895
   

 

Vitajte v hoteli Bartoška!

Horský hotel Bartoška s celkovou kapacitou 74 lôžok sa nachádza na rozhraní Kremnických vrchov a Veľkej Fatry v prostredí smrekového lesoparku, v nadmorskej výške 750 m.n.m. pri hlavnej ceste medzi Banskou Bystricou a Turčianskými Teplicami. V smere od Banskej Bystrice je 4km za sedlom Malý Šturec odbočka vľavo, v smere od Turčiansýkch Teplíc 1km za železničnou stanicou Čremošné odbočka vpravo. Hotel je vzdialený 150m od hlavnej cesty.

 

K hotelu patrí 5 zrubových celoročne obývateľných chát, každá s kapacitou 6 lôžok. Chaty sú vybavené kúpeľňou, WC a krbom.

Horský hotel Bartoška má tiež širokú ponuku hotelových doplnkových služieb: požičovňa bicyklov, fitness, sauna, vírivka, biliard, tenis, stolný tenis.

 

V našej reštaurácii ponúkame každý deň denné menu za 3,80 € a výber z jedálneho lístka.

 

  

74  km  značených cyklotrás pre horské bicykle priamo od reštaurácie Bartoška

 

Značenie realizoval Horský hotel Bartoška.K dispozícii je nástenná mapa s vyznačením trás, názvov trás a km. Na požiadanie na recepcii dostane každý túto mapku v papierovej forme. Trasy sú prehľadne značené šípkami s uvedením názvu trate a km aj s jednoduchým popisom.
Cyklotrasy  sú stredne náročné a niektoré alebo ich časť vhodná aj pre rodiny s menšími deťmi.

 


 

 

!!! Jesenné školy v prírode !!!

 
Organizujeme  jesenné školy v prírode v termíne od 12.9.2016 do 28.10.2016  v cene  13,- EUR na žiaka a deň. Na desať detí jeden dospelý zdarma.

 


 

Priatelia, dňa 16.10.2015 sme boli v relácii televíkend na STV2.

Pozrite si aká krásna príroda sa nachádza u nás. Náš Bady má hlavnú rolu :)

 

Reláciu si môžete pozrieť v archíve tu 


Ideálne miesto pre aktívny oddych 

Lesy v okolí Bartošky ponúkajú príjemné prechádzky prírodou, cykloturistiku, pre milovníkov lyžovania je až 7 lyžiarskych stredísk v okolí do 40km. Neďaleko hotela nájdete kúpeľné mesto Turčianske Teplice, v ktorom je aj skvelý aquapark. Z hotela môžete absolvovať viacero výletov do okolia ... [ Čítajte viac ... ]

 

 

Ideálne miesto pre školské kolektívy

Hotel Bartoška je zárukou ideálnej školy v prírode! Je vhodný pre všetky vekové kategórie. V hoteli je možné organizovať aj letný tábor. K vybaveniu horského hotela patrí vírivka, volejbal, tenisový kurt s umelým povrchom, sauna, whirpool, fitnes centrum ... [ Čítajte viac ... ]

 

 

U nás aj svadby, oslavy alebo teambuilding

Hotel Bartoška je ideálny na poriadanie firemných akcií, workshopov a prezentácií, svadieb, jubileí a rôznych iných spoločenských udalostí, rodinných rekreácií a individuálnych pobytov ... [ Pozrite si fotogalérie... ]

 

 

 


     

Službu prináša OnTheSnow.sk